چگونه یک بسته مدادرنگی مناسب و باکیفیت بخریم؟

0 23

مداد رنگی ها اغلب با دوران کودکی و خاطرات رنگی رنگی همراه اند اما این سالها با آمدن کتاب های رنگ آمیزی، بزرگسالان نیز بار دیگر لذت خرید و داشتن یک بسته مداد رنگی زیبا و رنگ آمیزی را تجربه می کنند.

 

مدادرنگی هایی که در دوران کودکی، دوست و یار صفحات دفتر نقاشی مان هستند، وقتی کودک بزرگسالی هم می شویم، باز هم با دیدنشان لحظات و احوالمان را پر از احساس ناب می کنند. کدام کودک بزرگسالی است که از هدیه گرفتن و یا داشتن یک بسته مدادرنگی رنگارنگ شاد و خوشحال نشود؟ این سالها با به وجود آمدن سبک های هنر درمانی و چاپ کتاب های رنگ آمیزی درمان با هنر، کودکان بزرگسال هم بار دیگر به سراغ جعبه مدادرنگی های قدیمی رفته اند و یا به فکر خرید یک بسته جدید افتاده اند. تا ساعت ها و دقیقه هایشان را با این هنر مدرن، زیباتر کنند و آرامش و شادی را هدیه بگیرند.

در این مقاله نی نی مگ درباره انواع مدادرنگی می خوانیم و یاد می گیریم که چطور یک مدل مناسب براساس سبک کار و نوع کاربری مان از بین انواع  برندها انتخاب کنیم اما باز هم به انتخاب های فردی شما بستگی دارد. هنرمندان به طور متناوب در کارهایشان از مدادرنگی های حرفه ای استفاده می کنند و با توجه به تنوع وسیع رنگ هایی که دارند، می توانند آنها را بر روی مقواهای بافت دار خاصی به صورت لایه به لایه روی هم قرار دهند و به طرح ها و نقاشی هایشان عمق بیشتری بدهند.

 

تشخیص بهترین مدادرنگی می تواند کار سختی باشد و انتخاب بهترین نوع آنها نیاز به داشتن شناخت قبلی و دقت بسیار زیادی دارد و با اختصاص دادن زمان بیشتر به مطالعه و مشاهده گسترده تر قبل از خرید می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

 

برای قرار دادن شما در مسیر درست انتخاب، دو نوع از مدادرنگی ها و کاربرد آنها را در نی نی مگ برایتان شرح می دهیم:

مدادرنگی ها عموماً یا از نوع حرفه ای و به اصطلاح هنری و یا از نوع دانش آموزی هستند. مدادرنگی های هنری با کیفیت تر و به اصطلاح “گرم بالا” و با مغزی متراکم تری هستند که معمولاً بر روی کاغذهای “اشتنباخ” و یا “فابریانو” که دارای بافت هستند، به کار می روند.

 

یکی از جنبه های مهم انتخاب مدادرنگی قطعاً تنوع رنگ ها و در کنار آن کیفیت است که انواع هنری بسیار باکیفیت تر از مدل های دانش آموزی هستند. به این معنی که مغزی متراکم تر و با رنگدانه های بیشتری هستند. هنگام کشیدن آنها بر روی کاغذ و مقوا در بافت آن می نشینند، چربی و سُری طبیعی دارند، بدون سختی و زحمت حرکت می کنند ، به خوبی در هم ادغام می شوند و ترکیب زیبایی می سازند و بر روی کاغذهای دارای بافت تا چندین لایه می توانیم آنها را قرار دهیم و به طرح هایمان عمق و بُعد بیشتری بدهیم.

این مدل از مدادرنگی ها از هر برندی که باشند، با طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارند.

تعدادی از برندهایی که مدادرنگی های حرفه ای و دانش آموزی عرضه می کنند را به شما معرفی می کنیم:

۱.فابرکاستل (FABERCASTELL):

این شرکت آلمانی یکی از بهترین شرکت های تولید نوشت افزار است. اکثر جعبه های این برند، فلزی هستند. مدادرنگی های پلی کروم برند فابرکاستل با استانداردها و کیفیت هایی که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد، همواره مورد پسند هنرمندان و گرافیست ها قرار دارد. این مدل در برابر نور و با گذر زمان باز هم از تازگی روزهای اول برخوردار است.

خرید آنلاین مدادرنگی های فابرکاستل

۲.فکتیس (FACTIS):

یک برند اسپانیایی و سازنده انواع لوازم التحریر و نوشت افزار است که محصولاتش در بسیاری از خانه ها، ادارات و در کیف و جامدادی همه ما وجود دارد. مدادرنگی های فکتیس از دو نوع دانش آموزی و هنری می باشد. این شرکت در تولید محصولات متنوعش خلاقیت و نوآوری بسیاری دارد و انواع محصولات اداری و دانش آموزی را به بازار عرضه کرده است.

خرید آنلاین مدادرنگی های فکتیس

۳.استدلر (STAEDTLER):

شاید شما هم با شنیدن نام استدلر، به یاد مدادنوکی های این برند بیافتید، البته در کنار مداد اتود، شاید خیلی از ما خاطره نوشتن با انواع روان نویس های نمدی استدلر را تجربه کرده باشیم. استدلر یک شرکت آلمانی تولید لوازم التحریر است و بنیانگذار آن آقای فردریش استدلر است. تولیدات این شرکت با قیمتی مناسب و با درجه کیفیتی قابل قبول برای استفاده دانش آموزی است.

خرید آنلاین مدادرنگی های استدلر

۴.پیکاسو (PICASSO):

این برند چینی که محصولات هنری فراوانی دارد و بیشتر از همه مدادهای رنگی و شمعی آن محبوب تر هستند که مخصوصاً برای کودکان و استفاده های دانش آموزی کاربرد دارد.

مشاهده انواع محصولات بهداشتی برای کودک در دیجی کالا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ