بررسی ۱۱ مدل پرفروش صندلی خودرو کودک در دیجی کالا

0 3

بسیاری از افراد تصور می کنند که با در آغوش گرفتن کودکان در ماشین، امنیت او را به خوبی فراهم خواهند کرد. در صورتیکه به عقیده‌ برخی کارشناسان در صورت تصادف و ترمزهای شدید، کودک برای ما نقش ایربگ را ایفا خواهد کرد. برای جلوگیری از این حوادث ناگوار، استفاده از کریر نوزاد و صندلی خودرو کودک، بسیار ضروری‌ است.یکی دیگر از مشکلاتی که در هنگام رانندگی، با همراه داشتن نوزاد یا کودکمان با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم این است که نمی‌توانیم آنها را رها کرده و به رانندگی بپردازیم. حتی در صورت داشتن همراه، در آغوش گرفتن کودکان نیز کار صحیحی نیست زیرا در صورت جزئی‌ترین حوادث ممکن است کودک از آغوش، جدا شده و دچار صدمات جدی شود.

افزایش امنیت کودک در خودرو

در ترمزهای ناگهانی و تصادفات، احتمال پرت‌شدن کودکان از صندلی عقب به سمت شیشه در مقایسه با افراد بزرگسال ۶ تا ۷ برابر است. علاوه بر این احتمال گیرکردن آن‌ها بین دو صندلی بسیار زیاد است. صندلی اتومبیل مخصوص کودکان و نوزادان، این امکان را فراهم می کند که در ترمز های شدید، احتمال آسیب دیدن به کودکان بسیار کمتر شود. صندلی‌خودرو کودک وسیله‌ای است‌که سالها توسط متخصصان، برای افزایش امنیت کودک در خودرو پیشنهاد‌می شود. تا حدی این پیشنهاد با اهمیت است‌ که بسیاری ‌از کشورها استفاده ‌از صندلی خودرو کودک ‌را اجباری کرده‌اند.

 

شستشوی روکش صندلی

از آنجایی که پس از شستشوی روکش، ممکن است مشکل نصب پیدا کنید، بهتر است برای شستن، روکش را از صندلی جدا نکنید. برای تمیز کردن می توانید آن را با شامپو فرش یا بخار شور شستشو و تمیز کنید.

نکات مهم قبل از خرید صندلی خودرو کودک

-قبل از نصب صندلی، حتما راهنمای نصب را به طور کامل بخوانید تا با رعایت نکات ایمنی آن را نصب کنید.

-مدلی را انتخاب کنید که قابلیت تنظیم داشته باشد و با رشد کودک بتوان تنظیمات و سایز آن را تغییر داد.

 

 

 

 

بررسی ۱۰ مدل پرفروش صندلی خودرو کودک در دیجی کالا

صندلی خودرو دلیجان مدل Elite  Plus

صندلی‌ خودرو دلیجان مدل  الیت پلاس، قابلیت نصب رو به عقب برای نوزادان و نصب رو به جلو برای کودکان است. نوزادان تا وزن ۱۳ کیلوگرم و کودکان تا وزن ۱۸ کیلوگرم را تحمل کرده و برای آنها مناسب است .برای ایمنی کودک گارد ‌محافظ جلو داشته که این  گارد قابلیت تنظیم و فیکس‌شدن در سه ‌حالت مختلف را دارد. دارای نشیمن‌گاه فوق العاده راحت بوده که کودک از قرار گرفتن روی آن احساس راحتی خواهد کرد. مزیت دیگر  این محصول، داشتن کمربند ایمنی و قابل ‌شست‌و‌شو بودن آن است. قسمت پشتی صندلی در سه حالت تنظیم می شود و وزن مناسبی دارد.

ویژگیهای بیشتر  مدل Elite  Plus  :

دارای گارانتی و گواهی تست و کمربند ‌ایمنی پنج ‌نقطه‌ای

مناسب مخصوصا برای کسانی که رفت و آمد بیشتری دارند

پارچه پلی استر و با کیفیت

دلیجان elite plus

صندلی خودرو دلیجان مدل الیت نیو

صندلی‌ خودرو دلیجان مدل  الیت نیو، قابلیت نصب رو به عقب برای نوزادان و نصب رو به جلو برای کودکان است. نوزادان تا وزن ۱۳ کیلوگرم و کودکان تا وزن ۱۸ کیلوگرم را تحمل کرده و برای آنها مناسب است .برای ایمنی کودک گارد ‌محافظ جلو داشته که این  گارد قابلیت تنظیم و فیکس‌شدن در سه ‌حالت مختلف را دارد. مزیت دیگر  این مدل، داشتن کمربند ایمنی وجود بالشتک‌هایی  است که به‌خوبی از سر و گردن کودک محافظت می‌کنند. قسمت نشیمنگاه این صندلی خودرو بسیار راحت بوده و کودک از قرار گرفتن در آن احساس آسودگی خواهد داشت. قسمت پشتی صندلی در سه حالت تنظیم می شود و وزن مناسبی دارد.

ویژگیهای بیشتر  محصول:

پارچه پلی استر قابل شستشو

ضد تعریق بودن پارچه

دارای پشتی قابل تنظیم در سه حالت نشسته، نیمه خوابیده و خوابیده

delijan elite new

صندلی خودرو دلیجان مدل Airtech

صندلی خودرو دلیجان مدل ایرتک، دارای کمربند ایمنی با ضریب عملکرد بالا است. این صندلی خودرو با‌وجود کمربند ایمنی دارای ضربه‌گیر جهت افزایش ایمنی و کمتر شدن آسیب‌های وارده‌به کودک است. صندلی ماشین ایرتک با قابلیت تحمل وزن ۱۸کیلوگرم از ۶ ماهگی کودک تا حدود ۴ سالگی کارایی دارد. وجود بالشتک‌هایی که به‌خوبی از سر و گردن کودک محافظت می‌کند، یکی‌از مزیت‌های این نوع صندلی ماشین است. قسمت نشیمنگاه این صندلی خودرو فوق‌العاده راحت بوده و کودک از قرارگرفتن در آن احساس راحتی خواهد داشت. از دیگر مزایای این‌محصول باید به قابل شست‌و‌شو بودن آن اشاره کرد که با‌‌توجه‌ به طول عمر استفاده از این محصول امتیاز خوبی محسوب می‌شود. از دیگر مزایای این‌صندلی تنظیم حالت پشتی آن در سه حالت است.

تنظیم کمربند:

برای استفاده‌از صندلی خودرو کودک دلیجان مدل Airtech باید آن‌را به‌صورت ایمن در قسمت عقب ماشین نصب کنید. مزیت‌ خوب این کالا داشتن سه حالت نشسته، خوابیده و کاملا خوابیده است. برای تغییر‌دادن وضعیت صندلی تنها کافی است اهرم قرمز رنگ زیر صندلی را به سمت بالا فشار دهید و نگاه دارید. سپس وضعیت دلخواه را تنظیم کرده و اهرم را رها نمایید.

برای تنظیم کمربند صندلی، متناسب با قد کودک، آن را از قلاب فلزی موجود در پشت صندلی خارج نمایید. سپس کمربند را از شیارهای روی صندلی عبور دهید و در انتها مجددا آن را به قلاب فلزی پشت صندلی متصل کنید. ابعاد این محصول ۵۹.۶ × ۵۲.۶ × ۷۸.۲ سانتی‌متر و وزن آن ۶۰۲۴ گرم است. از ویژگی‌های بارز این کالا داشتن ضربه‌گیر جهت جلوگیری از آسیب به کودک در حوادث، داشتن تشک و بالش است. سلامت کودکان یکی ‌از با اهمیت‌ترین مسائل در زندگی همه ما است به ‌همین جهت تهیه این محصول را به شما توصیه می‌کنیم.

ویژگیهای بیشتر  محصول:

دارای کمربند ایمنی با ضریب عملکرد بالا

صندلی ساخته شده از فوم سرد و نرم

قابلیت تنظیم ۴ حالته پشتی

دارای ضربه گیر،تشک، بالش و صندلی ارگونومیک

 

delijan Airtech

 

مشاهده انواع محصولات بهداشتی برای کودک در دیجی کالا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ