آیا شما هم به رطوبت و لطیف نگه داشتن پوست حساس نوزاد خود اهمیت می دهید؟

0 66

 

آیا شما هم به سالم نگاه داشتن پوست لطیف نوزاد خود همانند نیازهای اولیه اش توجه می کنید؟

پوست نوزادان بسیار حساس و آسیب پذیر بوده و نیازمند مراقبت های جدی می باشد. در این مقاله شما را با انواع و کارکرد روغن ها،کرم ها و لوسیون های بدن نوزادان آشنا خواهیم کرد.

۱-کرم مرطوب کننده نوزاد آردن (Ardene)

کرم مرطوب کننده کودک آردن

این کرم رطوبت مورد نیاز پوست کودک را فراهم کرده و با انواع روغن های گیاهی مثل روغن کالاندولا، روغن بادام شیرین، اسکالن و ترکیباتی مثل گلیسیرین و ویتامین E ، از تبخیر آب پوست نوزاد جلوگیری کرده و رطوبت مورد نیاز آن را فراهم می کند.

مشاهده کرم مرطوب کننده بچه آردن در دیجیکالا

 

 

۲-کرم مرطوب کننده طبیعی  آتوپیکس ( ایروکس IROX )

کرم آتوپیکس - ایروکس

این کرم با دارا بودن عصاره بید کانادایی و روغن بابونه، رطوبت مورد نیاز پوست نوزاد را فراهم کرده و آن را نرم و لطیف می کند. همچنین با دارا بودن عصاره آلوئه ورا، روغن بابونه و شی باتر، در رفع خشکی پوست نوزادان مؤثر عمل کرده و از  پوسته ریزی آن جلوگیری می کند.

مشاهده کرم مرطوب کننده طبیعی  آتوپیکس در دیجیکالا

 

 

۳-روغن بچه کالاندولا

روغن بچه کالاندولا- آردن

این روغن حاوی روغن آلوئه ورا، روغن کالاندولا و روغن بادام شیرین بوده، حساسیت پوست را کاهش داده و نرمی و رطوبت مورد نیاز نوزاد شما را فراهم می کند. علاوه بر آن برای ماساژ بدن بزرگسالان نیز مناسب می باشد.

مشاهده روغن بچه کالاندولا در دیجیکالا

 

 

۴-کرم نوزاد چیکو (Chicco)

این کرم بدون پارابن می باشد و با داشتن اسیدهای چرب، امگا۳، عصاره شیر بادام و ویتامین E از پوست لطیف نوزاد محافظت کرده و به آن نرمی و لطافت می بخشد.

 

 

مشاهده انواع محصولات بهداشتی برای کودک در دیجی کالا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ